T O P

[Pre-Match thread] Netherlands vs Qatar

[World Cup - 2022/2023]

Netherlands - Qatar


Match Info

Date: November 29, 2022

Time: 15:00 (UTC)

Venue: None


Odds

Bookmaker Home Draw Away
Bwin 1.21 6.25 12.5
NordicBet 1.22 6.8 14.5
10Bet 1.25 6.75 13.0
William Hill 1.2 6.5 13.0
Bet365 1.2 6.5 15.0
Marathonbet 1.22 6.75 13.5
Unibet 1.24 6.4 16.0
Betsson 1.22 6.8 14.5
188Bet 1.22 6.6 12.5
Pinnacle 1.25 6.75 12.4
SBO 1.22 6.4 13.0
1xBet 1.24 7.1 14.0
Sportingbet 1.21 6.25 12.5
ComeOn 1.25 6.75 13.0
Betway 1.22 6.0 13.0
Tipico 1.22 6.5 13.0
Betcris 1.22 6.55 12.5
888Sport 1.23 6.25 16.0
Dafabet 1.23 6.5 12.0

Head to Head

Date Result Competition
29.11.2022 15:00 Netherlands --0 Qatar World Cup

Team Statistics

Netherlands

HOME AWAY ALL
Games Played 0 0 0
Wins 0 0 0
Draws 0 0 0
Loss 0 0 0
GOALS
Goals For 0 0 0
Goals Against 0 0 0
GOALS AVERAGE
Goals For 0.0 0.0 0.0
Goals Against 0.0 0.0 0.0

Qatar

HOME AWAY ALL
Games Played 0 0 0
Wins 0 0 0
Draws 0 0 0
Loss 0 0 0
GOALS
Goals For 0 0 0
Goals Against 0 0 0
GOALS AVERAGE
Goals For 0.0 0.0 0.0
Goals Against 0.0 0.0 0.0

Recent form

Netherlands:

Qatar:


Standings


All data provided by Matchcaster, a next level football threading bot - fully configurable and customized threads controlled by moderators of this subreddit.

ik101

Van Gaal heeft al verteld dat Memphis in de basis zal beginnen. Ik zie persoonlijk graag dat Frenkie rust krijgt, hij ziet er vermoeid uit en we hebben hem hard nodig in de achtste finales. Gakpo graag voorin en niet op 10. Gakpo - Memphis Klaassen Koopmeiners - Berghuis Blind - Ake - Van Dijk - Timber - Dumfries Noppert. Zodra het kan doorwisselen voor nieuwe energie en wat rust. Simons, Noa Lang, Luuk de Jong en Taylor in de tweede helft.


TOTOORLOG

Oneens met Frenkie rust. Na die blamage tegen Ecuador en eveneens zwakke vertoning tegen Senegal, zie ik geen enkele rede om ervan uit te gaan dat we al geplaatst zijn. Hoe bizar slecht Qatar in de eerste twee wedstrijden ook speelde. Als je 2 goals voorstaat mag hij er van mij af, maar Frenkie graag in de basis. Rest van de opstelling mee eens. Zou Frenkie in de basis zetten ipv Klaassen, en dan Berghuis naar ‘10’ schuiven.


MrGraveyards

>Als je 2 goals voorstaat mag hij er van mij af, Doe maar 3, je kan hem niet terugbrengen als het toch mis gaat, en hij is de enige middenvelder die er (ahum) ok uitziet tot nu toe. Je moet echt oppassen met dit soort dingen het is geen oefenwedstrijd.


mega-yeet4

Simons basis als die Louis het WK serieus neemt


RebBrown

Ik zou graag een 4-3-3 zien, maar dat zal wel niet gebeuren. Hopelijk krijgt De Jong wat tijd naast Gakpo, en mag Berghuis achter de aanvallers lopen. Ook dat zal wel niet gebeuren.


MrGraveyards

Van Gaal heeft al aangegeven dat hij nog geen reden ziet om van 5-3-2 af te wijken, dus nee gaat niet gebeuren.


RebBrown

*droevige geluiden* Het erge aan dat systeem is dat de mindere goden al hebben laten zien dat ze weten hoe ze kunnen ontmantelen. Ik ben benieuwd.


JournaIist

De wedstrijd tegen Qatar moeten ze winnen onafhankelijk van de opstelling maar naar de laatste twee wedstrijden moet je sterk opstellen en een oplossing zoeken voor the problemen op het middenveld. LvG gaat niet zomaar van systeem veranderen en dat moet je ook niet doen. Als je in het midden van z'n toernooi daarmee gaat klungelen, ga je niet winnen. Als je spelers will rusten, kan dat eigenlijk alleen in de verdediging: die staat goed en zijn redelijk goed op elkaar ingespeelt - het is iedereen duidelijk wie speelt en wat ze moeten doen. Het grootste probleem in de eerste twee wedstrijden is dat er niet genoeg spelers in de middelste linie zijn die de bal willen. Klaasen gaat vooral diep en Gakpo/Berghuis/Koopmeiners vragen allemaal de bal wel een beetje maar het duidelijk niet genoeg op basis van de laatste 2 wedstrijden. Dit betekend dat bijna alles aan Frenkie is en zelf voor iemand zo goed als Frenkie is dat niet realistisch. Simons is jong, wat onervaren en verliest de bal misschien te veel maar hij gaat absoluut de bal vragen. Hij moet er gewoon in op 10, ook omdat met Memphis en Bergwijn in slechte vorm, de creativiteit wel heel laag is. Met Frenkie en Simons heb je heel veel creativiteit maar je mist echt een Nigel de Jong type. Tegen Qatar kun je misschien nog wel weg komen zonder een breek ijzer (met bijv. Berghuis of Koopmeiners naast Frenkie) maar tegen betere tegenstanders heb je dat echt wel nodig. De Roon is de meest verdedigende middenvelder in de selectie maar er eigenlijk is er maar een speler in de selectie die werkelijk de intensiteit en de verdedigende kennis heeft om daar echt zijn tanden in te zetten en dat is Malacia. In bal bezit is hij al gewent om als een soort middenvelder te spelen + hij is een speler in vorm: zijn slechste wedstrijd voor United was beter dan wat we de laaste twee wedstrijden van het Nederlands elftal hebben gezien. Je hebt dan wel een coach nodig die echt ballen heeft. Voorin is het redelijk duidelijk: Memphis moet beginnen om te zien of hij een beetje vorm en wedstrijd ritme kan krijgen en Gakpo is de enigste forward echt in vorm. In de 2e helft graag Dumfries eruit voor Frimpong en Bergwijn erin voor Gakpo (als de wedstrijd gespeelt is) want die moet ook echt in beter vorm komen om het toernooi te winnen en dan Gakpo ff rusten. Noppert Dumfries-Timber-VanDijk-Ake-Blind Malacia - Frenkie Simons Gakpo - Memphis * * * SUBS: Frimpong-De Vrij-Koopmeiner-Bergwijn (zolang ze in de eerste helf 2-0 voor staan)


Vdbebw

Zou gaan voor n 4 33 of iig een veranderde 532 zodat we geen blamage lijden met dan: Gakpo-bergwijn Simons De jong-de roon Malacia-ake-van dijk-de ligt- frimpong Noppert


Common_Knowledge_

Voor mij is dit een wedstrijd om echt te gaan kijken of de spelers in vorm niet beter kunnen starten. Xavi Simons, Luuk de Jong en Frimpong erin. Ik zou zelfs voor Malacia gaan boven blind (puur omdat het fsyieke hem inhaalt in de tweede helft). Gewenste basisopstelling Memphis (Luuk de jong na 60 minuten) - Gakpo (lang na 70 minuten) Xavi Simons (eventueel Berghuis laten invallen) Frenkie de Jong - Maarten de Roon Malacia - Aké - VVD (de Vrij na 70 minuten) - Timber - Frimpong (Dumfries na 80 minuten) Andries Stoppert Denk dat je dan paar mensen wat rust geeft + andere de kans geeft om uit te blinken.